Treningstid som utgår!

lyn og tordenHer legges det ut hver mnd. oversikt over trening i kommunale idrettshaller som må utgå pga. arrangement på ukedag!

 

Se videre.

November

02.11.2016 Onsdag Kl. 16.30 – 22.30 Tertnes Elite Haukelandshallen, Bane 1,2,3
03.11.2016 Torsdag Kl. 15.30 – 22.30 Arrangement Åsanehallen
04.11.2016 Fredag Kl. 15.30 – 22.00 Bønes Skoles Musikkorps Bønea Arena
04.11.2016 Fredag Kl. 10.00 – 22.00 TKD, NM ITF Haukelandshallen, Alt
04.11.2016 Fredag Kl. 16.00 – 22.00 BA, Djerv Ranking Søreide Idrettshall
08.11.2016 Tirsdag Kl. 17:30 – 21:30 BS, Ulriken Ung Haukelandshallen, Bane 2,3
16.11.2016 Onsdag Kl. 17.00 – 21.00 NM Semifinale håndball K Haukelandshallen, Bane 1,2,3
17.11.2016 Torsdag Kl. 08.00 – 22.30 NM Styrkeløft, Jr, Vet, Ung Sandslihallen, Bane 2
17.11.2016 Torsdag Kl. 16.00 – 22.00 Svømming Amalie Skram Vgs
18.11.2016 Fredag Kl. 08.00 – 22.00 NM Styrkeløft, Jr, Vet, Ung Sandslihallen, Bane 2
18.11.2016 Fredag Kl. 16.00 – 22.00 Svømming Amalie Skram Vgs
18.11.2016 Fredag Kl. 20.00 – 07.00 KFUM – KFUK Natt Haukelandshallen, Alt
24.11.2016 Torsdag Kl. 15.30 – 22.30 Karate JKA Sandslihallen, Bane 1,2,
25.11.2016 Fredag Kl. 15.30 – 22.00 Karate JKA Sandslihallen, Bane 1,2,
30.11.2016 Onsdag Kl. 18.00 – 21.00 HB, Tif Viking Haukelandshallen, Bane 1,2,
16.11.2026 Onsdag Kl. 17.00 – 22.30 NM Styrkeløft, Jr, Vet, Rigging Sandslihallen, Bane 2
28.11.2016 Mandag Kl. 16.00 – 20.30 Juleoppvisning, Loddefjord Olsvikhallen

07.10.2016 Fredag Kl. 18.00 – 22.00 BT, Rigging Haukelandshallen, Bane 1,2,3
07.10.2016 Fredag Kl. 18.00 – 22.00 VO, 1 div Stemmemyren Idrettshall
10.10.2016 Mandag Kl. 09.00 – 15.00 Håndballskole Haukelandshallen, Bane1,2,3 + Sal 1,2,3
11.10.2016 Tirsdag Kl. 09.00 – 15.00 Håndballskole Haukelandshallen, Bane1,2,3 + Sal 1,2,3
12.10.2016 Onsdag Kl. 09.00 – 15.00 Håndballskole Haukelandshallen, Bane1,2,3 + Sal 1,2,3
12.10.2016 Onsdag Kl. 16.30 – 22.30 Tertnes Elite Haukelandshallen, Bane 1,2,3
12.10.2016 Onsdag Kl. 17.00 – 20.00 TIF Viking, 1div D Fyllingsdalen Idrettshall
13.10.2016 Torsdag Kl. 0800 – 18.00 BC Haukelandshallen, Alt
13.10.2016 Torsdag Kl. 0800 – 18.00 BC Bøneshallen
13.10.2016 Torsdag Kl. 0800 – 18.00 BC Sandslihallen, Bane 1,2,
13.10.2016 Torsdag Kl. 0800 – 18.00 BC Stemmemyren Idrettshall
14.10.2016 Fredag Kl. 0800 – 18.00 BC Haukelandshallen, Alt
14.10.2016 Fredag Kl. 0800 – 18.00 BC Bøneshallen
14.10.2016 Fredag Kl. 0800 – 18.00 BC Sandslihallen, Bane 1,2,
14.10.2016 Fredag Kl. 0830 – 18.00 BC Stemmemyren Idrettshall
17.10.2016 Mandag Kl. 15.30 – 22.30 Messe Åsanehallen
18.10.2016 Tirsdag Kl. 00.00 – 23.59 Oljemesse Haukelandshallen, Bane1,2,3 + Sal 1,2,3
18.10.2016 Tirsdag Kl. 00.00 – 23.59 Messe Åsanehallen
19.10.2016 Onsdag Kl. 00.59 – 22.30 Oljemesse Haukelandshallen, Bane1,2,3 + Sal 1,2,3
19.10.2016 Onsdag Kl. 00.00 – 23.59 Messe Åsanehallen
20.10.2016 Torsdag Kl. 00.00 – 23.59 Messe Åsanehallen
21.10.2016 Fredag Kl. 18.00 – 22.00 Dans, Rigging Laksevåghallen
26.10.2016 Onsdag Kl. 17.00 – 21.00 NM Håndball, kvart Haukelandshallen, Bane 1,2,3

September:

02.09.2016

Fredag Kl. 15.30 – 22.00 HB, Årstad Haukelandshallen, Bane 1,2,3 + sal 1
09.09.2016 Fredag Kl. 18.00 – 22.00 RM Benkpress, Rigging Haukelandshallen, Sal 3
14.09.2016 Onsdag Kl. 16.30 – 22.30 Tertnes Elite Haukelandshallen, Bane 1,2,3
16.09.2016 Fredag Kl. 18.00 – 22.00 Hill Sportsdans, Rigging Fyllingsdalen Idrettshall
16.09.2016 Fredag Kl. 19.00 – 22.00 Bergen Kendoklubb Åstveithallen
16.09.2016 Fredag Kl. 15.30 – 22.00 Tertnes Elite, Ecup Haukelandshallen, Bane 1,2,3
21.09.2016 Onsdag Kl. 17.00 – 20.00 HB, Fana Slåtthaughallen
23.09.2016 Fredag Kl. 15.30 – 22.00 BS, Veteran NM Sandslihallen, Bane 1, 2
23.09.2016 Fredag Kl. 15.30 – 22.00 BS, Veteran NM Søreide Idrettshall

August:

 

 

08.08.2016 Mandag Kl. 09.00 – 15.30 HB, håndballskole Åsanehallen
09.08.2016 Tirsdag Kl. 09.00 – 15.30 HB, håndballskole Åsanehallen
10.08.2016 Onsdag Kl. 09.00 – 15.30 HB, håndballskole Åsanehallen
11.08.2016 Torsdag Kl. 09.00 – 15.30 HB, håndballskole Åsanehallen
12.08.2016 Fredag Kl. 09.00 – 15.30 HB, håndballskole Åsanehallen
15.08.2016 Mandag Kl. 08 – 15 BS, Bergen Elite Camp Haukelandshallen, Alt
16.08.2016 Tirsdag Kl. 08 – 15 BS, Bergen Elite Camp Haukelandshallen, Alt
17.08.2016 Onsdag Kl. 08 – 15 BS, Bergen Elite Camp Haukelandshallen, Alt
17.08.2016 Onsdag Kl. 15.30 – 22.30 BS, 3 mot 3 turnering. Haukelandshallen, Bane 1,2,3
19.08.2016 Fredag Kl. 15.30 – 22 HB, Årstad Haukelandshallen, Bane 1,2,3
23.08.2016 Tirsdag Kl. 15.30 – 2230 HB, Årstad Haukelandshallen, Bane 1,2,3
24.08.2016 Onsdag Kl. 15.30 – 2230 HB, Årstad Haukelandshallen, Bane 1,2,3
25.08.2016 Torsdag Kl. 15.30 – 2230 HB, Årstad Haukelandshallen, Bane 1,2,3
26.08.2016 Fredag Kl. 15.30 – 22 HB, Årstad Haukelandshallen, Bane 1,2,3
29.08.2016 Mandag Kl. 15.30 – 2230 HB, Årstad Haukelandshallen, Bane 1,2,3